Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Jak vybrat vjezdovou bránu

Vjezdové brány jsou důležitou součástí všech rodinných domů. Společně s plotem a brankou vytyčují hranice pozemku a chrání váš majetek i soukromí. Jak vjezdová vrata vybrat?
Zdroj: SUNSYSTEM, s.r.o.
Zdroj: SUNSYSTEM, s.r.o.

Vjezdová vrata a branky vám budou sloužit řadu let a budete je používat denně. Na jejich výběru proto opravdu záleží. Na co se zaměřit?

Materiál: V současnosti se největší popularitě těší hliníkové vjezdové brány, které se pyšní vysokou odolností, životností a elegantním designem. Na rozdíl od jiných materiálů navíc nevyžadují vůbec žádnou údržbu a odolají i extrémním výkyvům počasí, aniž by změnily svůj vzhled nebo barvu.

Design: Design brány by měl ladit nejen s plotem a brankou, ale také s celým domem a pozemkem. V případě hliníkových bran máte na výběr z nepřeberného množství barev, dekorů a povrchových úprav, takže si opravdu každý přijde na své.

Otvírání: Brány mohou být buď křídlové, nebo posuvné. Jednokřídlá a dvoukřídlá vjezdová vrata jsou klasikou, ale mají jistou nevýhodu v tom, že zabírají větší prostor. Posuvné brány vám nebudou zasahovat do pozemku a mohou být vedeny po kolejnici, anebo být dokonce samonosné. V případě samonosného provedení vám při vjezdu na pozemek nebude nic překážet. Na trhu jsou k dostání i vjezdová vrata s integrovanou brankou.

Praktické funkce: Nejoblíbenějším doplňkem je samozřejmě dálkové ovládání venkovních vrat, které vám zajistí maximální pohodlí. Moderní vjezdové brány lze ovládat i pomocí mobilní aplikace.

Výrobce: Hliníkové vjezdové brány si vybírejte od renomovaných výrobců, kteří mají bohaté zkušenosti a dlouhou tradici. Česká firma Sun System působí na trhu již 20 let, a je tak zárukou kvality.

SUNSYSTEM, s.r.o.

logo
Ostrožská 220
698 01 Veselí nad Moravou

telefon: 518 324 833
zelená linka: 800 150 180
e-mail: poptavka@sunsystem.cz

web: www.sunsystem.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: sunsystem.cz

Tipy, jak na podzimní údržbu zahrady

Než vám zahradu pokryje sníh, potřebuje ještě vaši péči. Přinášíme vám tipy, co je potřeba na zahradě udělat před příchodem zimy.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Plechové krytiny SATJAM lze nyní pořídit o něco výhodněji díky výhodné jarní akční nabídce. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA