Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Jak na realizaci chemicky odolného systému Ceresit UltraPox

Základní nátěry Ceresit UltraPox vynikají hlubokou prostupností do podkladu a odolností proti chemikáliím. Výborně zpevňují podklad a zvyšují přídržnost, navíc se snadno zpracovávají. Epoxidové spárovací hmoty řady Ceresit UltraPox mají ve srovnání s obdobnými výrobky na trhu pastovitější konzistenci a lépe se zatírají do spár.

Materiály na bázi epoxidových pryskyřic se používají pro trvanlivé a vůči chemickému zatížení odolné lepení i spárování keramických obkladů a dlažby. Ideální jsou pro použití v prostředí s agresivními vlivy a v trvale mokrých oblastech v interiéru i exteriéru.

Epoxy systém Ceresit UltraPox tvoří ucelený sortiment produktů pro utěsnění, lepení a spárování a jako každá inovace koncernu Henkel pomáhá realizačním firmám i jejich zákazníkům zvyšovat kvalitu stavebních prací. Základní nátěry Ceresit UltraPox vynikají hlubokou prostupností do podkladu a odolností proti chemikáliím. Výborně zpevňují podklad a zvyšují přídržnost, navíc se snadno zpracovávají. Epoxidové spárovací hmoty řady Ceresit UltraPox mají ve srovnání s obdobnými výrobky na trhu pastovitější konzistenci a lépe se zatírají do spár.

Důležitý je i komfort při práci - při rozmývání a následném mytí se lépe odstraňují. Díky probarvovací pastě navíc umožňují získat 13 moderních a trendy barevných odstínů. To je velký rozdíl proti konkurenci - ta nabízí již hotová probarvovaná epoxidová lepidla a spárovací hmoty. S kombinací výrobků Ceresit UltraPox tak lze při vysokém komfortu práce realizovat chemicky maximálně odolný systém.

Použité výrobky:

  • dvousložkový epoxidový základní nátěr pro utěsnění systémem UltraPox CL 71 UltraPox Flexgrund
  • flexibilní dvousložkové epoxidové celoplošné utěsnění pod keramické obklady a dlažbu Ceresit CL 72 UltraPox Flexdicht
  • izolační pás s vysokou chemickou odolností CL 82 UltraTape
  • utěsňovací manžeta pro stěny Ceresit CL 83 UltraTape
  • utěsňovací manžeta pro podlahy Ceresit CL 84 UltraTape
  • utěsňovací roh vnitřní Ceresit CL 86 UltraTape
  • utěsňovací roh vnější Ceresit CL 87 UltraTape
  • šedé chemicky odolné dvousložkové epoxidové lepidlo k lepení a spárování obkladů a dlažby Ceresit CM 74 UltraPox FIX
  • bílá chemicky odolná dvousložková epoxidová spárování hmota Ceresit CE 79 UltraPox Color a probarvovací pasta CE 80 UltraPox Mix

Další technické informace najdete na stránkách www.ceresit.cz

HENKEL ČR - stavební chemie CERESIT

logo
U Průhonu 10
170 04 Praha 7

telefon: 220 101 145
e-mail: info@ceresit.cz

web: www.ceresit.cz/cs.html

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Pracovní návody a postupy

Srubová stavba

Jak se staví srub svépomocí

Pro mnoho lidí je ztělesněním stavby z přírodních materiálů srub. Ponechme nyní stranou, zda se do našeho prostředí takový typ domu hodí či nikoli, věřme, že i taková místa se najdou. Podívejme se, jak se staví srub, pokud byste si jej chtěli postavit sami svépomocí. Nutno říci, že stavba takového rodinného domu…

Oprava staré kamenné zdi svépomocí

Oprava staré kamenné zdi svépomocí

Stará kamenná zeď vždy k zahradě a sídlu patřila. Byť ji předci postavili velice dobře, zub času, voda a mrazy společně s vegetací jsou neúnavnými dříči. A když se přidá i neodborný zásah člověka, vše se jen urychlí. Noví vlastníci tak museli přistoupit k opravám. Stavebníci postupovali s citem pro věc, pečlivě. Po…

Zdroj: Fotolia.com - Fotolyse

Jaro se blíží, můžeme už stavět?

Stavební firmy doporučují zdění během zimního období přerušit, aby mohla hrubá stavba řádně vymrznout. Zimní maltové směsi mohou prodloužit stavební sezonu především o ty dny, kdy se teplota dostává k nule. Klasická malta potřebuje teploty nad 5 °C.