Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Rodina českých designových vypínačů RETRO se rozrostla o LED stmívač

Řada domovní elektroinstalace RETRO od českého výrobce OBZOR Zlín drží navzdory svému retro vzhledu krok s moderními trendy. Jasným příkladem je novinka v RETRO kolekci – LED stmívač, který bude k vidění na veletrhu AMPER 19. – 23. 3. 2019.

V dnešní době se stává zcela běžným požadavkem na funkčnost vypínačů postupné stmívání jasu v domácnosti. Ani řada domovních vypínačů a zásuvek v nostalgickém vzezření RETRO nezůstává pozadu a nově ve své kolekci nabízí řešení v podobě LED stmívače, s nímž lze ovládat intenzitu osvětlení nejen s LED zdrojem, ale také klasických žárovek se žhavým vláknem. „Ovládání LED stmívače je intuitivní - pro regulaci jasu světla stačí pouze otáčet středovým ovladačem. Kromě skvělého efektu stmívání přináší LED stmívač také úsporu energie, právě díky možnosti měnit intenzitu světla,“ uvádí Ing. Martina Obadalová, vedoucí marketingu společnosti OBZOR Zlín, českého výrobce domovní elektroinstalace v osobitém designu. Bonusem navíc je integrovaný střídavý přepínač, světla tak lze spínat i z více míst stiskem středového ovladače. Stejně jako kulaté rámečky RETRO vypínačů a zásuvek může být rámeček stmívače z bílé nebo černé keramiky, masivního dubového či bukového dřeva nebo stále oblíbenějšího betonu. Kryty ovladače nabízí kombinaci bílé a černé matné. Veškerou elektroinstalaci v domácnosti tak lze snadno pohledově sladit.

Celá kolekce RETRO včetně novinkového LED stmívače bude představena v expozici společnosti OBZOR Zlín na 27. ročníku mezinárodního veletrhu AMPER, který proběhne na Výstavišti v Brně ve dnech 19. – 23. 3. 2019. Expoziční stánek OBZOR naleznete v hale P na ploše 5.30. Napište si o volnou vstupenku na marketing@obzor.cz!

Více na domovnivypinace.cz.

OBZOR, výrobní družstvo Zlín

logo
Na Slanici 378
76302 Zlín

telefon: +420 577 195 111
e-mail: ots@obzor.cz

web: www.obzor.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: OBZOR

Vypínače RETRO odolají i vyššímu proudovému zatížení!

Běžné vypínače jsou konstruovány na proud 10 A, čímž jsou náchylnější k nežádoucímu opotřebení a zkrácené životnosti. To pro vypínače RETRO neplatí – odolávají totiž proudovému zatížení až do 16 A!

Endemické souznění v Beskydech

Endemické souznění v Beskydech

Tatranské dřevo staré 100 let pro stavbu a 300leté pro nábytek, beton s otiskem nehoblovaného dřeva, sněhobílé skleněné rámečky vypínačů a zásuvek… to vše zdobí nově zrekonstruovaný wellness hotel Endemit Boutique Hotel & Spa v nedotčeném prostředí beskydských vrchů.

Jeden přepínač na tři světla. V retro vzhledu

Jeden přepínač na tři světla. V retro vzhledu

Kolekce domovních vypínačů RETRO od českého výrobce OBZOR Zlín se rozrostla o unikátní přepínač tří světel! Této novince dalo vzniknout inovativní spojení nostalgického retro vzhledu a nekonvenční technologie.

Moderní materiály pro domovní vypínače

Moderní materiály pro domovní vypínače

Výběr vypínačů a zásuvek se v současné době neřídí pouze technickými parametry, zásadní roli hraje také jejich design. Z dříve vnímaného funkčního prvku bez estetického aspektu se totiž stal designový detail podtrhující tvář celého interiéru.

Stavební příprava pro domovní vypínače a zásuvky

Stavební příprava pro domovní vypínače a zásuvky

Instalace domovní elektroinstalace si žádá dodržování platných vyhlášek a nařízení a je vždy třeba svěřit ji do rukou odborníků. O tom, co vše obnáší samotná stavební příprava, informuje společnost OBZOR Zlín.

K vačkovému spínači snadno a rychle

K vačkovému spínači snadno a rychle

Vačkový spínač – mechanický spínací přístroj používaný u strojů a zařízení v průmyslu či domácí dílně. Přestane-li však fungovat, jak má, je na čase jej vyměnit. Jaká však vede cesta k novému spínači a co vše obnáší? Na otázky odpovídá zástupce výrobce vačkových spínačů - společnosti OBZOR, pan Marek Beneda.

Jeden rámeček versus čtyři materiály

Jeden rámeček versus čtyři materiály

Sklo, dřevo, kov i beton, k tomu nadčasový design ohraničen jasnými liniemi…a řada domovních vypínačů DECENTE je na světě. Ta do moderních bytových prostor přináší styl i hravost sobě vlastní.

Vačkové spínače na míru

Vačkové spínače na míru

Vačkové spínače z kvalitních materiálů, s funkcí odpínače i 5letou zárukou. U zlínského výrobce, firmy OBZOR, si nyní můžete přesně takový vačkový spínač sami sestavit dle vlastních potřeb pro dům i průmysl.