REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

SanSwiss přeje veselé Velikonoce a naděluje akční nabídku sprchových koutů

Jaro už nám zaklepalo na dveře. Je tedy nejvyšší čas, abychom se pustili do jarního úklidu koupelny, nebo si rovnou pořídili nový sprchový kout.

Velikými pomocníky při čištění sprchového koutu Vám budou čisticí prostředky SanSwiss. Chcete-li si pořídit nový sprchový kout, využijte do konce dubna speciální nabídky SanSwiss. Sprchové kouty s exluzivní vaničkou z litého mramoru za skvělou cenu!

Podívejte se na akční nabídku SanSwiss.

SanSwiss s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644 (ústředna)
e-mail: prodej@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Výběr sprchového koutu je nyní jednodušší

Výběr sprchového koutu je nyní jednodušší

I v případě, že máte atypicky řešenou koupelnu, máme pro vás řešení. Ať už se jedná o zvláštní rozměry až do výšky 2300 mm, zkosení, výřezy či zkrácené boční stěny, pro SanSwiss – specialistu na atypická řešení – toto není žádný problém.

S atypickým řešením sprchového koutu pomůže SanSwiss

S atypickým řešením sprchového koutu pomůže SanSwiss

Je celá řada domů, kde se majitelé snaží vypořádat s problémem vybudování nové koupelny, především v podkroví, kde jsou zkosené stropy. Majitelé přitom touží po sprchovém koutě, a to z mnoha důvodů. Při sprchování je podstatně menší spotřeba vody a samotné sprchování je hygieničtější oproti koupeli ve vaně s…

Sprchové zástěny TOP-LINE

Sprchové zástěny TOP-LINE – standard kvality v mnoha variantách

Stále častěji si vybíráme české či regionální produkty. Ať už se jedná o potraviny, nábytek či koupelnové vybavení. Vzpomeňme si na ono staré a trochu otřepané pořekadlo o Češích jako šikovném národu se zlatýma ručičkama. „Zlaté české ručičky“ jsou garancí kvality výrobků, což platí i u sprchových koutů SanSwiss.

REKLAMA