REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Tipy na vinylové podlahy, které mají jiskru

Přemýšlíte, jak dát domovu tvář a jisté „kouzlo“? Velkou pomocí může být výběr podlahy, která dává duši celému prostoru. Vyzkoušejte vinylové podlahy z našich tipů a radujte se z jejich krásného vzhledu a praktických vlastností.

Vinyl – hvězda mezi podlahovými krytinami

Trendem posledních let jsou podlahy, které vypadají dokonale, ale zároveň jsou odolné. Výjimečný vzhled nabízejí právě vinylové podlahy, které dokáží věrně napodobit strukturu dřeva nebo kamene a na první pohled není vůbec patrné, že nejde o přírodní materiál. Široká nabídka barev a odstínů umožňuje zvolit vysněný vzhled podlahy doslova každému. Široký výběr, který najdete u prodejce vinylových podlah, společnosti Plancher, uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Praktičnost je hlavním jmenovatelem

Složení vinylových podlah umožňuje realizovat pokládku i tam, kde by se jiné podlahy nechytaly. Díky voděodolnosti vybraných modelů jsou vinylové podlahy ideální pro pokládku v místnostech, kde se mohou dostat do kontaktu s vodou a vlhkostí. Vinylové podlahy můžete položit od půdy až po sklep. Voděodolnost, rozměrová stálost, stálobarevnost, odolnost povrchu proti poškození, prostiskluznost, vysoký tepelný komfort i zvukově izolační vlastnosti splní nároky pro všechny prostory.

Vinylové podlahy jsou oceňované také pro jejich příjemný povrch, který je na dotek teplý a působí příjemným dojmem. Pod podlahy z vinylu můžete také umístit podlahové topení, což je opět velkým plusem zejména v koupelnách a obývacích pokojích.

Také pokládka vinylové krytiny je uzpůsobena tak, abyste ji zvládli sami nebo s pomocí odborné firmy. Plovoucí pokládku, kdy se vinylové dílce spojují zámkovým systémem, bez nutnosti lepení, zvládnete samostatně. K instalaci lepených vinylových podlah pak přizvěte raději odborníky.

Podle zátěžové třídy si jednoduše vyberete takovou podlahu, která bude odpovídat zamýšlenému zatížení. Vinyl je opravdu všestranný, proto si podlahu z vinylu můžete užívat jak doma, tak v oblasti komerčních interiérů.

Vinylové podlahy, které dají vašemu domovu šmrnc

Chcete exkluzivní podlahy, po kterých budete spokojeně chodit dlouhá léta? Máme pro vás několik tipů.

Expona Domestic – pokaždé jinak, ale pokaždé krásně

Nejste příznivci uceleného vzhledu a máte rádi, když je každá místnost osobitá? Pak zavítejte do nabídky lepených vinylových podlah Expona Domestic, kde objevíte nejen podlahy v dekoru dřeva, ale také zajímavý dekor parket, dlažby nebo kamene. Abyste měli výběr těžší, máte k dispozici velkou paletu odstínů od světlounce béžových až po temně hnědé. Podlahy Expona Domestic jsou výjimečně tenké – jejich tloušťka je pouhé 2 mm. Povrch chrání 0,4 mm silná nášlapná vrstva.

plancher.cz - tipy na vinylové podlahy, které mají jiskru

Wineo – dřevo a dlažba pro labužníky

U vinylových podlah Wineo se snoubí tradiční vzhled dřevěných prken a kamenné dlažby s praktickými vlastnostmi vinylových podlah. Podlahy Wineo budou důstojnou krytinou pro kuchyně, obýváky, ložnice i dětské pokoje. Všechny podlahy můžete sladit do jednoho dekoru nebo vybrat několik odstínů, podle typu místnosti. Menší prostory rozzáří světlounké odstíny dubu, do větších prostor můžete sáhnout po tmavém dubu. Díky tloušťce podlahy 2 mm máte skvělou příležitost využít instalaci podlahového topení, které podlahu dokonale prohřeje.

Moduleo – osobitý styl s jasnými liniemi

Výrazné vzory vytvářející dokonalé podlahové plochy najdete u lepených a plovoucích vinylových podlah Moduleo. Tyto technicky vyspělé podlahy vás ohromí dokonalým zpracováním povrchu, který je k nerozeznání od pravých dřevěných nebo kamenných podlah. Na dotek ucítíte rýhy, suky i zvrásnění. U lepených podlah Moduleo se setkáte s tloušťkou 2,35 a nášlapnou vrstvou 0,4 mm. Plovoucí podlahy Moduleo disponují tloušťkou 4,5 mm a nášlapnou vrstvou 0,4 mm. Podlahy jsou díky stabilizační mřížce odolné a nepodléhají roztažnosti. Vydrží vám proto dlouhá léta.

Nabídka podlah a dveří.

E-shop.

Nabídka vinylových podlah.

Vinyl nové generace.

Plancher s.r.o.

logo
Lovosická 439/42
19000 Praha 9

telefon: 603 279 682
e-mail: kelbich@plancher.cz

web: www.plancher.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Interiér

Foto: Alexandra Timpau

Petr Stolín architektem roku 2021

Ocenění za mimořádný přínos architektuře v posledních pěti letech – cenu Architekt roku 2021, získal liberecký architekt a pedagog Petr Stolín, jehož poetické stavby zaujmou svou střídmostí. Čestné uznání poroty obdržela historička architektury a umění Kateřina Bečková. Spolupráce architekta Aleše Buriana a města…

Zdroj:Studio Flusser

Hravá rekonstrukce bytu přinesla do Prahy kousek Itálie

Nesetřít hodnotu historického jádra bytu, ale přesto mu kompletní rekonstrukcí dodat širší rozměr obyvatelnosti a povýšit kvalitu bydlení na současný standard. To je nelehká výzva, zvlášť když vás tísní rozpočet a relativně skromná výměra bytu. Jak si s takovou pražskou rekonstrukcí poradil italský architekt?

FOTO: MOBALPA, PEXELS, Studio Podrini – HI-MACS

Designové tipy pro chaty či chalupy. Je libo kousek Itálie či Francie na český venkov?

Pobyty na chatě či chalupě zažívají renesanci. Určitě se o to zasloužila neblahá pandemická situace, která velkou měrou omezila náš běžný život i cestování do zahraničí. Jelikož v nich trávíme více času, chceme v nich i lepší prostředí. A to je důvod pro obměnu interiéru. Vítězí francouzské a italské vlivy. Proměňují…

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

REKLAMA