Hledat
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Ložnice podle vašich představ – zdroj vaší energie a kreativity

Ložnice by měla být příjemná místnost, poskytovat zázemí pro příjemné chvíle, kvalitní spánek a relaxaci. I když si zařizujete ložnici jenom pro sebe, věnujte jejímu plánování přiměřenou pozornost.
Zdroj: eranabytek.cz
Zdroj: eranabytek.cz

Nejdůležitější je pohodlná postel

Hlavní funkcí každé ložnice je zabezpečení kvalitního spánku. Proto ústředním kusem nábytku, který tady nesmí chybět, je pohodlná postel s kvalitními matracemi. Oblíbenými modely jsou designové postele značky Materasso, které jsou pevné, elegantní a dlouho vydrží. Důležitý je i výběr vhodných matrací, které poskytnou příjemný spánek. Rozložení váhy přináší maximální uvolnění svalstva a prokazatelně prodlužují dobu hlubokého spánku. Samozřejmě záleží na vašich představách a přáních, postele se vyrábějí i z jiných materiálů, levnějších i luxusnějších, s úložným prostorem nebo bez. Důležitým kritériem výběru je také velikost postele, i jednotlivci si rádi pořídí prostornou manželskou postel.

Úložné prostory a další zařízení ložnice

Další zařízení ložnice se pak odvíjí podle její velikosti a vašeho vkusu. Pokud chcete standardní vybavení, které se v ložnici obvykle nachází, a přejete si, aby jednotlivé kusy nábytku spolu ladily, vsaďte na ložnicové sestavy. Zpravidla se jedná kromě postele ještě o úložné prostory – skříně, komody a noční stolky. Vyrábějí se v levnějších variantách z lamina v různých tradičních i moderních podobách, nebo v luxusnějším provedení z kvalitních materiálů. Pak už stačí doplnit pár maličkostmi a ložnice se stane vaší oblíbenou oázou klidu.

Le Chomat s.r.o.

logo
Showroom v Praze
Fügnerovo náměstí 1867/6
12000 Praha 2

telefon: +420 773 304 029
e-mail: lechomat@lechomat.com

web: www.lechomat.com

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Nejnovější redakční zprávy

Zdroj: Fotolia.com - nespix

V Lednici na Břeclavsku budou z lodních kontejnerů vznikat domy i kanceláře

Zvýšení výroby až o 250 procent umožní firmě RMR STAV KONT přestěhování do nového areálu v Lednici na Břeclavsku. Společnost bude v hale o rozloze 2000 čtverečních metrů měnit vysloužilé lodní kontejnery na domy, kanceláře případně další stavby. Zástupci firmy nové prostory představili novinářům.

Přenosová soustava, ilustrační obrázek, fotolia, Gina Sanders

ČEZ prodává 95 procent své produkce elektřiny v České republice

Polostátní energetická společnost ČEZ prodává 95 procent své produkce elektřiny v České republice, do zahraničí vyveze asi pět procent produkce, a to jen v případě, kdy ji nelze prodat na českém trhu. Primárně prodává ČEZ elektřinu koncovým zákazníkům a ostatním českým obchodníkům jako je PRE či E.ON přímo…

Ilustrační obrázek, bytový dům, Zdroj: Fotolia, nightman1965

Ceny starších bytů klesly. Brno je výjimkou

Průměrná cena staršího bytu v Česku poprvé od zimy roku 2019 mírně klesla. Na začátku léta se starší byt prodával za 88.756 korun na metr čtvereční, což je o dvě procenta levněji než na jaře. Jen v Brně cena mezičtvrtletně stoupla o tři procenta na 95.215 korun za metr čtvereční. Vyplývá to ze studie realitní skupiny…

REKLAMA