REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Katalog AKCE PODZIM 2019 od firmy REMS

AKCE JARO 2019 od společnosti REMS - stroje a nástroje pro opracování trubek. Využijte jedinečných cen pro nákup nářadí pro instalatéry, topenáře a plynaře.

Ke stažení je akční katalog PODZIM 2019 - stroje a nástroje pro opracování trubek.

REMS App – všechny informace o produktech vždy a všude při ruce – jednoduše a rychle. Na stavbě nebo u vašeho prodejce: všechny návody k použití, soupisy náhradních dílů, veškeré informace o produktech nebo také filmy o produktech aj. jsou okamžitě vyvolatelné. Mimoto je Vám k dispozici množství dalších funkcí.

  • Skenování loga výrobku - Stojíte před nějakým z výrobků REMS? Naskenujte logo výrobku a obdržíte všechny detaily k výrobku.
  • Skenování zobrazení výrobku - Naskenujte v našich akčních prospektech zobrazení výrobku a obdržíte všechny detaily k výrobku.
  • Skenování QR-kódu - Naskenujte nějaký z QR-kódů REMS a obdržíte všechny detaily k výrobku.

REMS Multi-Push SL Set - Elektronická proplachovací jednotka a jednotka pro provádění tlakových zkoušek s bezolejovým kompresorem. K proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu, dezinfi kování, čištění, konzervování potrubních rozvodů, k provádění tlakových zkoušek potrubních rozvodů a nádob pomocí stlačeného vzduchu, jako pneumatické čerpadlo k řízenému plnění nádob všeho druhu stlačeným vzduchem, p ≤ 0,8 MPa/8 bar/116 psi, a k provozu pneumatického nářadí ≤ 230 Nl/min.

Akční katalog PODZIM 2019 (PDF 11,8 MB)

REMS Česká republika s.r.o.

logo
Nádražní 271
253 01 Hostivice

telefon: +420 220982880, fax: +420 220982883
e-mail: mojmir.boehm@rems.de

web: www.rems.de

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Jak účinně vysušit a odvlhčit prostory?

Jak účinně vysušit a odvlhčit prostory?

Elektrický odvlhčovač vzduchu a stavební vysoušeč REMS Secco je vysoce výkonný pro vysoušení betonu, zdiva, omítky, potěru, ale také pro odvlhčování sklepních prostorů a pro urychlené vysoušení po škodách způsobených vodou z vodovodu, po záplavách apod. Vysoušecí výkon ≤ 80 l / 24 h, množství vzduchu ≤ 600 m³/h.

REKLAMA