Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

O hliníkové střechy je letos opět zájem, ideálním doplňkem jsou hliníkové okapy

Stavební sezóna je v plném proudu a zkušenosti společnosti SATJAM potvrzují, že i letošní rok stavebníci zase o něco více preferují hliníkové střešní krytiny. Hliník je u tohoto sortimentu považován za prémiový materiál, a to díky dlouhé životnosti a příkladné odolnosti vůči nástrahám počasí. Jeho další předností je nízká hmotnost – až dvacetkrát menší než u běžných betonových tašek!

Ideálním doplňkem k hliníkové střeše jsou hliníkové okapy – dvojnásobně trvanlivější než ocelové, ale s nepoměrně menším příplatkem. Česká firma SATJAM kromě lehkých plechových krytin vyrábí i střešní příslušenství, a to včetně uceleného okapového systému SATJAM Niagara. Nově je dostupný také z vysoce kvalitní slitiny AluRain, jejímž dodavatelem je známá hliníkárna Norsk Hydro.

Okapy SATJAM Niagara z materiálu AluRain jsou silné 0,7 milimetru a mají odolnou povrchovou úpravu. Díky tomu je nikdy nebudete muset nikdy natírat a navíc je na ně v rámci programu SATJAM Záruka Plus poskytována garance funkčnosti 30 let.

Zájemci mají na výběr z červené, hnědé, antracitové a černé barvy. A samozřejmě platí, že je možné okapy SATJAM Niagara AluRain instalovat i zcela nezávisle, tedy k libovolné střeše. Láká k tomu jejich výhodná cena – u nejprodávanějšího průměru žlabu 150 mm jen 140 Kč bez DPH za běžný metr. Příplatek oproti ocelovému okapu stejného průměru je tak pouze 18 Kč bez DPH.

Pokud však přistoupíte k rekonstrukci nebo stavbě střechy komplexně, dostanete při odběru 100 m2 hliníkových krytin a kompletního okapového systému zdarma 16 metrů žlabů SATJAM Niagara. Podrobnosti o akci získáte na webu satjam.cz

SATJAM s.r.o.

logo
Michalská 1032/21
710 00 Ostrava

telefon: 596 223 511
e-mail: poptavky@satjam.cz

web: www.satjam.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: SATJAM

Jak probíhá výměna střešní krytiny?

Potřebujete jen vyměnit dožilou krytinu na jednoduché sedlové střeše. Jste zdatný kutil a nebojíte se výšek? Nebo jen chcete vědět, jak taková rekonstrukce probíhá? SATJAM pro Vás připravil názorné video, které Vás provede rekonstrukcí krok pro kroku.

Hliník je jeden, ale jeho variant několik

Hliník je jeden, ale jeho variant několik

Plechové krytiny už na českých střechách zdomácněly do té míry, že je všeobecně známo, že vyšším standardem jsou ty s hliníkovým jádrem. Pro specifické realizace a náročné investory má také výrobce SATJAM ve svém portfoliu hliníkové krytiny. Dodavatelem veškeré hliníkové výrobní suroviny pro SATJAM je norská…

Soutěž o střechu zdarma CASHBACK 2019 zná letošního vítěze

Soutěž o střechu zdarma CASHBACK 2019 zná letošního vítěze

Stejně jako v loňském a předloňském roce uspořádala společnost SATJAM soutěž mezi svými zákazníky o střechu zdarma. Na začátku listopadu firma zveřejnila výsledky. Výhercem se stala Lucie Marhoulová. Za svou střechu s krytinou SATJAM Trend z materiálu polyestersat PE25 v šedé barvě RAL 7016 si získala nejen uznání…

Stavební firma s tradicí tvrdí: Se Satjamem spolupracujeme dlouho a rádi

Stavební firma s tradicí tvrdí: Se Satjamem spolupracujeme dlouho a rádi

Není mnoho stavebních firem, ve kterých by rodinná tradice sahala tak hluboko, jako je tomu v případě VSF Novotný, s.r.o. Společnost sídlící nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm za svůj historický počátek považuje rok 1933, kdy se dědeček začal učit pokrývačem.

Snadný pohyb po střechách s novými bezpečnostními prvky SATJAM

Snadný pohyb po střechách s novými bezpečnostními prvky SATJAM

Společnost SATJAM pro rok 2018 zařadila do své nabídky příslušenství střešních krytin nové bezpečnostní prvky. Tyto prvky umožní bezpečný pohyb po střechách a zajišťují střechu s jejím okolím proti pádu sněhu nebo ledu. Na tyto produkty je poskytována 40letá záruka životnosti v korozním prostředí třídy C4.

REKLAMA