REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

O hliníkové střechy je letos opět zájem, ideálním doplňkem jsou hliníkové okapy

Stavební sezóna je v plném proudu a zkušenosti společnosti SATJAM potvrzují, že i letošní rok stavebníci zase o něco více preferují hliníkové střešní krytiny. Hliník je u tohoto sortimentu považován za prémiový materiál, a to díky dlouhé životnosti a příkladné odolnosti vůči nástrahám počasí. Jeho další předností je nízká hmotnost – až dvacetkrát menší než u běžných betonových tašek!

Ideálním doplňkem k hliníkové střeše jsou hliníkové okapy – dvojnásobně trvanlivější než ocelové, ale s nepoměrně menším příplatkem. Česká firma SATJAM kromě lehkých plechových krytin vyrábí i střešní příslušenství, a to včetně uceleného okapového systému SATJAM Niagara. Nově je dostupný také z vysoce kvalitní slitiny AluRain, jejímž dodavatelem je známá hliníkárna Norsk Hydro.

Okapy SATJAM Niagara z materiálu AluRain jsou silné 0,7 milimetru a mají odolnou povrchovou úpravu. Díky tomu je nikdy nebudete muset nikdy natírat a navíc je na ně v rámci programu SATJAM Záruka Plus poskytována garance funkčnosti 30 let.

Zájemci mají na výběr z červené, hnědé, antracitové a černé barvy. A samozřejmě platí, že je možné okapy SATJAM Niagara AluRain instalovat i zcela nezávisle, tedy k libovolné střeše. Láká k tomu jejich výhodná cena – u nejprodávanějšího průměru žlabu 150 mm jen 140 Kč bez DPH za běžný metr. Příplatek oproti ocelovému okapu stejného průměru je tak pouze 18 Kč bez DPH.

Pokud však přistoupíte k rekonstrukci nebo stavbě střechy komplexně, dostanete při odběru 100 m2 hliníkových krytin a kompletního okapového systému zdarma 16 metrů žlabů SATJAM Niagara. Podrobnosti o akci získáte na webu satjam.cz

SATJAM s.r.o.

logo
Michalská 1032/21
710 00 Ostrava

telefon: 596 223 511
e-mail: poptavky@satjam.cz

web: www.satjam.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Soutěž o střechu zdarma CASHBACK 2019 zná letošního vítěze

Soutěž o střechu zdarma CASHBACK 2019 zná letošního vítěze

Stejně jako v loňském a předloňském roce uspořádala společnost SATJAM soutěž mezi svými zákazníky o střechu zdarma. Na začátku listopadu firma zveřejnila výsledky. Výhercem se stala Lucie Marhoulová. Za svou střechu s krytinou SATJAM Trend z materiálu polyestersat PE25 v šedé barvě RAL 7016 si získala nejen uznání…

Stavební firma s tradicí tvrdí: Se Satjamem spolupracujeme dlouho a rádi

Stavební firma s tradicí tvrdí: Se Satjamem spolupracujeme dlouho a rádi

Není mnoho stavebních firem, ve kterých by rodinná tradice sahala tak hluboko, jako je tomu v případě VSF Novotný, s.r.o. Společnost sídlící nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm za svůj historický počátek považuje rok 1933, kdy se dědeček začal učit pokrývačem.

Snadný pohyb po střechách s novými bezpečnostními prvky SATJAM

Snadný pohyb po střechách s novými bezpečnostními prvky SATJAM

Společnost SATJAM pro rok 2018 zařadila do své nabídky příslušenství střešních krytin nové bezpečnostní prvky. Tyto prvky umožní bezpečný pohyb po střechách a zajišťují střechu s jejím okolím proti pádu sněhu nebo ledu. Na tyto produkty je poskytována 40letá záruka životnosti v korozním prostředí třídy C4.

REKLAMA